Struktūra ir kontaktai

Struktūra ir kontaktai

AB „Šiaulių energija“
Pramonės g. 10, LT-78502 Šiauliai
Atsiskaitomoji sąskaita LT357180000003467599
AB „Šiaulių bankas“
Įmonės kodas 245358580
PVM mokėtojo kodas LT453585811
Tel. (8 41) 591 200
Faks. (8 41) 540 307
El. paštas info@senergija.lt

Vartotojų priimamasis

Adresas : Pramonės g. 10, Šiauliai, I aukštas

Darbo laikas : pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val., penktadienį nuo 7.30 iki 15.30 val., pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.48 val.

Sutartys su vartotojais (gyventojais) sudaromos ir pietų pertraukos metu.

Vartotojų priimamajame dirba :

Realizavimo skyriaus vadybininkai:

1 langelis (skolų klausimai) – tel. (8 41) 591 219

2 langelis – tel. (8 41) 591 262

3 langelis – tel. (8 41) 591 221

4 langelis – tel. (8 41) 591 261

Abonentų aptarnavimo tarnybos inžinieriai ir technikė:

5 langelis (technikė) – tel. (8 41) 591 267

8 langelis – tel. (8 41) 591 269

9 langelis – tel. (8 41) 591 268

10 langelis – tel. (8 41) 591 277

AB "Šiaulių energija" valdymo schema
Bendrovės administracija

Generalinis direktorius
Česlovas Kasputis
Tel. (8 41) 591 201
El. paštas ceslovas.k@senergija.lt

Technikos direktorius  
Virgilijus Pavlavičius
Tel. (8 41) 591 202
El. paštas virgilijus.p@senergija.lt

Finansų ir ekonomikos direktorė
Audronė Čepulienė
Tel. (8 41) 591 203
El. paštas audrone.c@senergija.lt

Komercijos direktorius
Gintautas Šablinskas
Tel. (8 41) 591 206
El. paštas gintautas.s@senergija.lt

Sekretorė

Sekretorė
Alina Indienė
Tel. (8 41) 591 200
El. paštas info@senergija.lt

Abonentų aptarnavimo tarnyba

Šilumos ir karšto vandens tiekimo problemos
Šildymo prietaisų galios skaičiavimas, senus šildymo prietaisus keičiant naujais (gyventojams)
Šildymo sistemų inventorizacijos klausimai
Šilumos skaitiklių rodmenų deklaravimas
Dėl karšto vandens skaitiklio rodmenų deklaravimo kreiptis į bendrovės Realizavimo skyrių

Abonentų grupė
El. paštas abonentine@senergija.lt

Viršininkė
Irena Rudienė
Tel. (8 41) 591 265
El. paštas irena.r@senergija.lt

Viršininkės pavaduotoja abonentų grupei
Vitalija Grundulienė
Tel. (8 41) 591 241
El. paštas vitalija.g@senergija.lt

Inžinieriai

Judita Petrova
Tel. (8 41) 591 277
El. paštas judita.p@senergija.lt

Vida Biraitė
Tel. (8 41) 591 268
El. paštas vida.b@senergija.lt

Remigijus Morkūnas
Tel. (8 41) 591 269
El. paštas remigijus.m@senergija.lt

___________________________________________________

Kreiptis
- sugedus karšto vandens skaitikliui
- stringant sparnuotei
- norint skaitiklį perkelti į kitą vietą
- norint nuimti karšto vandens skaitiklio plombą, atliekant remonto darbus

Karšto vandens skaitiklių aptarnavimo grupė

Tel. (8 41) 591 276
Tel. 8 698 39426

Vyresnioji inžinierė
Dainora Stankevičienė
Tel. (8 41) 591 276
El. paštas dainora.s@senergija.lt

___________________________________________________

Kreiptis
- įvykus avarijai AB "Šiaulių energija" prižiūrimuose pastatuose
- blogai šylant šildymo prietaisams
- nutrūkus/pablogėjus karšto vandens tiekimui

Vidaus sistemų aptarnavimo grupė

Viršininkės pavaduotojas paslaugų grupei
Saulius Arvasevičius
Tel. (8 41) 591 243
El. paštas saulius.a@senergija.lt

Realizavimo skyrius

Sutarčių su šilumos ir karšto vandens vartotojais sudarymas
Šilumos ir karšto vandens paskirstymas vartotojams
Mokėjimų už šilumos energiją ir karštą vandenį paskaičiavimas
Kompensacijų paskaičiavimas ir perskaičiavimas
Sąskaitų už šilumos energiją ir karštą vandenį išrašymas
Darbas su skolininkais
Atsiskaitymo už šilumos energiją ir karštą vandenį klausimai

Viršininkė
Dalia Pliūrienė 
Tel. (8 41) 591 220
El. paštas dalia.p@senergija.lt

Viršininkės pavaduotoja
Elvyra Šaltupienė 
Tel. (8 41) 591 263
El. paštas elvyra.s@senergija.lt

Vyriausioji vadybininkė
Zita Krenciuvienė 
Tel. (8 41) 591 256
El. paštas zita.k@senergija.lt

Vyresniosios vadybininkės

Birutė Janeliūnienė 
Tel. (8 41) 591 219
Tel. 8 671 04653
El. paštas birute.j@senergija.lt

Janina Kalainienė 
Tel. (8 41) 591 261
Tel. 8 671 04872
El. paštas janina.k@senergija.lt

Rasa Misikaitė 
Tel. (8 41) 591 262
Tel. 8 671 04713
El. paštas rasa.m@senergija.lt

Rima Diržinskienė
 Tel. (8 41) 591 221
 mob. 8 671 04841
 El. paštas rima.d@senergija.lt

Buhalterė

 Asta Valiukonė
 Tel. (8 41) 591 263
 El. paštas asta.va@senergija.lt

Daugiabučių namų renovacijos administravimo skyrius

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų įgyvendinimo administravimas
 Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) kredito sutarčių administravimas

Viršininkė
 Judita Kivyliūtė
 Tel. (8 41) 591 238
 Tel. 8 683 23281
 El. paštas judita.k@senergija.lt

Projektų koordinatorė
 Margarita Eismontienė
 Tel. (8 41) 591 238
 Tel. 8 683 23289
 El. paštas margarita.e@senergija.lt

Projektų koordinatorė
 Aistė Tamutytė
 Tel. (8 41) 591 238
 Tel. 8 650 97133
 El. paštas aiste.t@senergija.lt

Atstovė spaudai

Atstovė spaudai
Marina Visockienė
Tel. (8 41) 591 234
El. paštas marina.v@senergija.lt

Teisės skyrius

Viršininkas
Arvydas Murza
Tel. (8 41) 591 231
El. paštas arvydas.m@senergija.lt

Teisininkė
Janina Butėnienė 
Tel. (8 41) 591 231
El. paštas janina.b@senergija.lt

Teisininkė
Toma Grikštienė
Tel. (8 41) 591 231
El. paštas toma.g@senergija.lt

Buhalterija

Vyriausiasis buhalteris
Justas Gurejevas
Tel. (8 41) 591 235
El. paštas justas.g@senergija.lt

Vyr. buhalterio pavaduotoja
Laima Liulytė
Tel. (8 41) 591 272 
El. paštas  laima.l@senergija.lt

Dispečerinio valdymo tarnyba

Viršininkas
Jonas Mažulis 
Tel. (8 41) 591 212
El. paštas jonas.m@senergija.lt

Dispečeriai (galima kreiptis visą parą)
Tel. (8 41) 591 214

Tel. (8 41) 540 008
Tel. 8 686 72413

Šilumos tinklų tarnyba

Magistralinių ir kvartalinių šilumos tiekimo trasų, šiluminių kamerų ir jose esančių įrenginių (sklendžių, ventilių, salnikinių kompensatorių, nejudamų atramų ir kt.), drenažinių linijų ir šulinių, priklausančių šiluminėms trasoms, priežiūra, aptarnavimas ir einamasis bei kapitalinis remontas Šiaulių miesto katilinės šilumos tinkluose bei Ginkūnų, Kairių, Kužių, Aukštelkės, Gruzdžių, Šilėnų gyvenvietėse, Rėkyvos, Zoknių mikrorajonuose, Stumbro, Papilės gatvių sumontuotų automatizuotų katilinių šilumos tinkluose.

Viršininkas
Eligijus Dovidaitis
Tel. (8 41) 591 240
El. paštas eligijus.d@senergija.lt

Viršininko pavaduotojas
Eligijus Šaltupis
Tel. (8 41) 591 273
El. paštas eligijus.s@senergija.lt

Gamybos ir technikos skyrius

Pagal vartotojų paraiškas rengia technines sąlygas vartotojų šilumos įrenginių prijungimui, atjungimui, remontui ir pertvarkymui

Viršininkas
Remigijus Šinkūnas 
Tel. (8 41) 591 215
El. paštas remigijus.s@senergija.lt

Viršininko pavaduotojas
Gintaras Galkus 
Tel. (8 41) 591 217
El. paštas gintaras.g@senergija.lt

Inžinierė
Inga Gelažienė 
Tel. (8 41) 591 239
El. paštas inga.g@senergija.lt

Personalo skyrius

Viršininkas
Vladimiras Kucikovas 
Tel. (8 41) 591 204
El. paštas vladimiras.k@senergija.lt

Vadybininkė
Valdonė Motiejūnienė 
Tel. (8 41) 591 210
El. paštas valdone.m@senergija.lt

Elektrotechnikos tarnyba

Viršininkas
Vidmantas Valiukas
Tel. (8 41) 591 236
El. paštas : vidmantas.v@senergija.lt

Viršininko pavaduotojas
Rimvydas Kazlauskas
Tel. (8 41) 591 237
El. paštas : rimvydas.k@senergija.lt

Vyresnioji metrologė
Daiva Kvasauskienė
Tel. (8 41) 591 266
El. paštas : daiva.k@senergija.lt

Automatizuotų katilinių tarnyba

Viršininkas
Vidmantas Milašauskas
Tel. (8 41) 591 274
El. paštas vidmantas.m@senergija.lt

Viršininko pavaduotojas
Ernas Stankaitis
Tel. (8 41) 591 249
El. paštas ernas.s@senergija.lt

Kuršėnų šilumos tinklų tarnyba

Viršininkas
Gintautas Bilevičius
Tel. (8 41) 582 145
El. paštas gintautas.b@senergija.lt

Viršininko pavaduotojas
Rolandas Mockus
Tel. (8 41) 582 120
El. paštas rolandas.m@senergija.lt

Įrengimų remonto tarnyba

Viršininkas
Mykolas Navickas
Tel. (8 41) 591 275
El. paštas mykolas.n@senergija.lt

Viršininko pavaduotojas
Rimantas Vasiliauskas
Tel. (8 41) 591 275
El. paštas rimantas.v@senergija.lt